اعلام فراخوان مسابقه کاریکاتور با موضوع امر به معروف و نهی از منکر

  • اسفند 28، 1394

 «فستیوال نیوز» : فراخوان دومین مسابقه کاریکاتور «خوب و بد» از سوی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی با موضوع اصلی امر به معروف و نهی از منکر اعلام شد. . .(مهلت:15اردیبهشت95)


منبع : www.festivalnews.ir

 فراخوان دومین مسابقه کاریکاتور «خوب و بد» از سوی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی با موضوع اصلی امر به معروف و نهی از منکر اعلام شد. ضمن اینکه موضوعات دیگر این مسابقه شامل خوب و بد، زشت و زیبا، شیطان و فرشته، دارا و ندار، ارزش و ضدارزش، سست و محکم، منزوی و اجتماعی، دانا و نادان و همچنین آسیب‌های اجتماعی است.

ارسال بیوگرافی و مشخصات کامل هنرمند، ارسال اثر با فرمت jpg و کیفیت 300 DPI ، کوچکتر نبودن آثار از اندازه برگه A4 و همچنین ارسال اثر تا پایان 15 اردیبهشت 1395 بخشی از شرایط ارسال اثر برای شرکت در مسابقه است.

به نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب 3 میلیون، 2 میلیون و یک میلیون ریال و همچنین لوح تقدیر و تندیس جشنواره تعلق می‌گیرد. ضمن اینکه به 5 نفر از آثار برگزیده و 10 نفر از هنرمندان برتر خردسال نیز جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار با به آدرس الکترونیکی goodbadcartoon@gmail.com ارسال کنند. دبیرخانه این مسابقه در آذربایجان شرقی، شهرستان شبستر، جنب پارک آزادگان، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شبستر واقع است.