پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه

  • اسفند 25، 1394

«فستیوال نیوز» : مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در روزهای پایانی اردبیهشت ماه سال 95، پنجمین جشنواره بازیگری خود را برگزار خواهد کرد. . .


منبع : www.festivalnews.ir

پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه
مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در روزهای پایانی اردبیهشت ماه سال 95، پنجمین جشنواره بازیگری خود را برگزار خواهد کرد.
محمدحسن نجفی مدیر این موسسه، در چهار دوره گذشته سرپرستی جشنواره را بر عهده داشته و امسال نیز بعنوان رئیس جشنواره، ضمن اعلام برگزاری عمومی جشنواره پنجم در سطح دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌هابا هدف ارتقای سطح کیفی بازیگری، خانم سحر حاجیلویی را به عنوان دبیر پنجمین جشنواره سه نقطه معرفی کرد. به گزارش روابط عمومی مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه، سحر حاجیلویی از هنرجویان ممتاز کارگاه بازیگری "متد" زیر نظر دکتر مسعود دلخواه است که دارای کارشناسی ادبیات فارسی از دانشگاه بوعلی سینا می‌باشد. جشنواره بازیگری سه نقطه در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه 95 فقط در رشته بازیگری در سالن های استاد رکن الدین خسروی و زنده یاد خسرو شکیبایی سه نقطه برگزار خواهد شد.
گفتنی است به زودی از سوی دبیرخانه؛ فراخوان پنجمین جشنواره بازیگری برای علاقمندان به حضور در این جشنواره منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به سایت 3_noghte.com مراجعه نموده و یا با شماره دبیرخانه 09351635538 تماس حاصل نمایید.